Przydatne, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Auta niepospolite, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o gigantycznej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, żeby podnieść uciechę dzisiejszego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych czasach wozy elektryczne lub AppRadio. To auta, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie wozy są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – opustoszałego gruntu, ponieważ po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie machiny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby fenomenalne doświadczenie dla koneserów aut oraz przeciętnych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by błądzić przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne archaiczne auta.

nawigacja do samochodu

Radioodtwarzacz DEH-4800BT

pioneerGłośniki z serii TS-G

głośniki koaksjalne